پایگاه خبری تیتر یک آنلاین titre1online.ir
هشتگ های داغ : بازار ارز دولت مجلس
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ - Monday 21st January 2019

شما اینجا هستید :
خانه » تیتر یک پلاس » با یک روش خانگی برای درمان اسهال آشنا شوید
شناسه نویسنده : 3 شناسه خبر : 199213 تاریخ انتشار : ۹۷/۱۰/۲۱ - ۲۲:۲۳

با یک روش خانگی برای درمان اسهال آشنا شوید

اسهال حاد زمانی است که اسهال حداقل دو هفته طول بکشد. این مشکل معمولاً در اثر مشکلات روده‌ای یا بیماری سلیاک یا کرون ایجاد می‌شود.

به گزارش تیتر یک آنلاین ، اسهال به معنای مدفوع آبکی است که با انقباضات شکم همراه است. این مشکل معمولاً چند روز طول کشیده و حتی بدون درمان از بین می‌رود.

 

با یک روش خانگی برای درمان اسهال آشنا شوید

 

اسهال مزمن زمانی ایجاد می‌شود که اسهال یک یا دو روز طول بکشد. ممکن است این مشکل در اثر عفونت ویروسی یا باکتریایی ایجاد شود. دلیل دیگر اسهال مسمومیت غذایی است. گاهی اوقات با سفر به مکان جدید در معرض باکتری یا ویروس جدید قرار گرفته و به اسهال مبتلا می‌شوید. اسهال مزمن هم تقریباً رایج است.

اسهال حاد زمانی است که اسهال حداقل دو هفته طول بکشد. این مشکل معمولاً در اثر مشکلات روده‌ای یا بیماری سلیاک یا کرون ایجاد می‌شود. طبق گفته پزشکان روتاویرویس یکی از دلایل اسهال کودکان است. عفونت‌های باکتریایی سالمونلا یا اشریشیا کلی نیز تقریباً رایج است. اسهال حاد می‌تواند نشان‌دهنده مشکلات جدی‌تر مانند سندرم روده تحریک‌پذیر یا التهاب روده باشد. اسهال مکرر و شدید می‌تواند نشان‌دهنده بیماری روده و مشکلات روده باشد.

محققان طب سنتی معتقد هستند ماست یکی از بهترین مواد برای درمان اسهال است؛ خیلی‌ها می‌دانند ماست ترش است، اما بسیار تعجب می‌کنند اگر بدانند ماست باکتری‌های مفیدی دارد که به سرعت به درمان اسهال کمک می‌کند، مصرف ماست ۲ بار در روز به بهبود موثر اسهال کمک می‌کند، اضافه کردن یک موز به آن نیز ایده‌‌ای خوب است.

/ باشگاه خبرنگاران جوان

۲۱ دی ۹۷ دسته بندی :
ارسال دیدگاه ها بدون دیدگاه
تبلیغات

تبلیغات

دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ - Monday 21st January 2019