پایگاه خبری تیتر یک آنلاین titre1online.ir
هشتگ های داغ : بازار ارز دولت مجلس
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ - Monday 21st January 2019

شما اینجا هستید :
خانه » یادداشت » برانکو، ۱۱ مرد و آرزوی میلیون ها پرسپولیسی
شناسه نویسنده : 3 شناسه خبر : 143730 تاریخ انتشار : ۹۷/۰۷/۳۰ - ۹:۰۷

برانکو، ۱۱ مرد و آرزوی میلیون ها پرسپولیسی

سه شنبه اول آبان ماه پرسپولیس حساس ترین بازی تاریخ خود در چند سال اخیر را مقابل السد قطر برگزار خواهد کرد.  دیداری سرنوشت ساز که در انتهای آن تکلیف تیمی که حکم صعود به فینال لیگ قهرمانان را گرفته، مشخص خواهد شد. قرمزهای پایتخت در تاریخ برگزاری لیگ قهرمانان آسیا هیچگاه اینقدر به فینال این رقابت ها نزدیک نبودند. ارزش کار آنها وقتی بیشتر مشخص می شود که بدانیم آنها با وجود بسته بودن دو پنجره نقل و انتقالات و مصدومیت برخی از بازیکنان کلیدی خود، تا به این مرحله بالا آمده اند.

 

شاگردان برانکو در دیدار رفت دست به کار بزرگی زدند و موفق شدند با یک گل السد را در خانه خود مغلوب کنند و با روحیه بالا در این مسابقه حاضر شوند. هرچند هم برانکو و هم شاگردانش می دانند اندوخته یک گل در این مرحله آن هم مقابل تیم پرستاره السد نمی تواند اطمینان بخش باشد.

قرمزها در موقعیتی بلعکس مقابل الدحیل و در بازی رفت با یک گل مغلوب شدند. آنها در آزادی هم با یک گل دیگر از حریف عقب ماندند اما با کامبکی خاطره انگیز ۳ گل وارد دروازه دیگر نماینده قطر کردند و راهی نیمه نهایی شدند. بنابر این اتکا به یک گل زده و بازی با احتیاط نمی تواند حکم صعود را برای آنها امضا کند.

درباره ترکیب پرسپولیس در این بازی گمانه زنی های زیادی شده است. با توجه به مصدومیت ماهینی و عالیشاه و البته کمال کامیابی نیا برانکو بازهم با ترکیب دلخواه خود نمی تواند پرسپولیس را ارنج کند. هرچند برانکو در آخرین اظهار نظر خود گفته کمال با یک دست هم برای پرسپولیس بازی خواهد کرد!

اگر به ماننده بازی با نود ارومیه سیامک نعمتی در دفاع راست حاضر نباشد، شجاع خلیل زاده، سیدجلال حسینی، محمد انصاری و شایان مصلح ۴ دفاع تیم خواهند بود.

کامیابی نیا در پست هافبک دفاعی بازی خواهد کرد، نعمتی و نورالهی در راست و چپ خط میانی به میدان خواهند رفت و بشار رسن پشت سر گادوین منشا و علیپور در پست هافیک هجومی و بازی خواهد کرد.

البته اینها همه گمانه زنی است و نحوه قرارگیری بازیکنان را در نهایت شخص برانکو با تدبیر و تشخیص خود خواهد چید. باید دید در نهایت پرسپولیس تبدیل به سومین تیمی خواهد شد که در فینال لیگ قهرمانان حضور پیدا کند یا خیر.

 

اسامی داوران ازبکستانی این مسابقه حساس را قضاوت خواهند کرد:

داور وسط: کوالنکو والنتین

کمک داور اول: شودموف فوسنیدین

کمک داور دوم: گاینولین تیمور

داور چهارم: سرازیتیوف روسلان

 

ناظر داوری: کومالیسوارن سانکار از هند

نماینده مسابقه: یوران مون چئون از هنگ‌کنگ

۳۰ مهر ۹۷ دسته بندی :
ارسال دیدگاه ها بدون دیدگاه
تبلیغات

تبلیغات

دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ - Monday 21st January 2019