پایگاه خبری تیتر یک آنلاین titre1online.ir

هشتگ های داغ : بازار ارز دولت مجلس
پنج شنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - Thursday 22nd November 2018
شما اینجا هستید :
خانه » فرهنگی و هنری » خلاصه داستان قسمت آخر سریال ترکی «مهمد فاتح یک جهان» + اسامی بازیگران
شناسه نویسنده : 10 شناسه خبر : 157323 تاریخ انتشار : ۹۷/۰۸/۱۸ - ۲۳:۰۲

خلاصه داستان قسمت آخر سریال ترکی «مهمد فاتح یک جهان» + اسامی بازیگران

بزرگترین خیال سلطان محمد خان، در سریال «مهمد فاتح یک جهان» فتح قسطنطنیه است.. شهر قدیمی که صدها سال به آن حمله شده اما نه توپ های قوی توانسته در دیوارهای قدرتمندش سوراخی (راه ورود) باز کند و نه خلیج اجازه ورود کشتی های دشمن را داده است.

به گزارش تیتر یک آنلاین، سریال «مهمد فاتح یک جهان» محصول ترکیه در سال ۲۰۱۸ است.

 

کارگردان: Cevdet Mercan

نویسنده: Toprak Karaoğlu , Volkan Sümbül , Savaş Korkmaz , Ertan Kurtulan

تهیه کننده: O3 Medya | Onur Güvenatam

بازیگران: 

Kenan İmirzalıoğlu (Mehmed), Çetin Tekindor (Çandarlı Halil Paşa), Gürkan Uygun (Delibaş), Büşra Develi (Eleni), Hazal Filiz Küçükköse (Melike),Ertan Saban (İmparator Konstantinos), Funda Eryiğit (Evdokya), Sedef Avcı (Leyla), İsmail Demirci (Şehzade Orhan), Atsız Karaduman (Zağanos Paşa), Burak Tamdoğan (Şahabettin Paşa), Kaan Çakır (İshak Paşa), Meral Çetinkaya (Daye Hatun), Altan Erkekli (Mimar Muslihuddin), İdil Fırat (Mara Hatun), Toprak Sağlam (Teodora), Serdar Orçin (Demetrios), Yavuz Sepetçi (Notaras), Leyla Tanlar (Esleme), Mert Yazıcıoğlu (Korkut), Taner Birsel/Konuk Oyuncu (Sultan II. Murad)

 

 

خلاصه داستان سریال ترکی «مهمد فاتح یک جهان» :

بزرگترین خیال سلطان محمد خان، فتح قسطنطنیه است.. شهر قدیمی که صدها سال  به آن حمله شده اما نه توپ های قوی توانسته در دیوارهای قدرتمندش سوراخی (راه ورود) باز کند و نه خلیج اجازه ورود کشتی های دشمن را داده است. اگه محمد می خواهد که شهر را تصرف کند فقط نباید با امپراطوری بیزانس و عالم مسیحی که پشت امپراطوری او هستند مبارزه کند بلکه باید با قدرتمند ترین مخالفش خلیل پاشا که درون دولت قرار دارد هم مبارزه کند..

سلطان پارلاک با هوش استراتژیک سربازانش  و با عقل و ایمانی که دارد می تواند مانع هر حمله ای بشوند. دو سال بعد از به تخت رسیدن شهر مورد حمله قرار می گیرد.. فقط بعداز ۵۳ روز از حمله  اول، بلافاصله قسطنطنیه که گویی فتحش غیر ممکن بود فتح می شود.کسی که خیالش را به واقعیت تبدیل کرد اسمش را در تاریخ می نویسد..بعد از آن روز سلطان محمد خان را با نام “فاتح” صدا می کردند. با این پیروزی یک دروازه قدیمی جدیدی باز می کند و طمع می کند که یک امپراطوری بزرگی تشکیل داده و صد ها سال بر قاره ها حکموت نماید..

 

۱۸ آبان ۹۷ 208 دسته بندی :
برچسب ها

 
ارسال دیدگاه ها بدون دیدگاه
تبلیغات

تبلیغات

پنج شنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ - Thursday 22nd November 2018