پایگاه خبری تیتر یک آنلاین titre1online.ir
هشتگ های داغ : بازار ارز دولت مجلس
پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ - Thursday 17th January 2019

شما اینجا هستید :
خانه » تیتر یک پلاس » عنوان زن سال از نگاه مجله بیلبورد به آریانا گرانده رسید
شناسه نویسنده : 3 شناسه خبر : 157032 تاریخ انتشار : ۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۳:۳۶

عنوان زن سال از نگاه مجله بیلبورد به آریانا گرانده رسید

تک آهنگ جدید آریانا گرانده در برنامه محبوب تلویزیونی الن دی‌جنرس رونمایی شد. نام این ترانه "ممنون؛ نفر بعدی" است و اشاره‌ای به رابطه‌های عاشقانه پیشین آریانا گرانده دارد.

به گزارش تیتر یک آنلاین، مجله بیلبورد عنوان “زن سال ۲۰۱۸” را به آریانا گرانده خواننده ۲۵ ساله برنده جایزه گرمی داد. گرانده جایزه خود را در سیزدهمین مراسم سالانه “زنان موسیقی” که بیلبورد برگزار می کند، دریافت خواهد کرد.

از دیگر هنرمندانی که این عنوان را دریافت کرده‌اند می‌توان به تیلور سویفت، لیدی گاگا، مدونا و سلنا گومز اشاره کرد.

بیلبورد در بیانیه‌ای گفت: آریانا گرانده در دنیایی که به زنان جوان قوی روی خوش نشان نمی‌دهد، پای باورها و تصمیمات خود می‌ایستد. سال گذشته آریاناگرانده ۴۰ تک ترانه پرفروش به بازار داد. او همچنین در سازماندهی کنسرتی خیریه برای کمک به قربانیان حمله منچستر نقش بزرگی ایفا کرد. این کنسرت ۲۳ میلیون دلار پول جمع کرد.

تک آهنگ جدید آریانا گرانده در برنامه محبوب تلویزیونی الن دی‌جنرس رونمایی شد. نام این ترانه “ممنون؛ نفر بعدی” است و اشاره‌ای به رابطه‌های عاشقانه پیشین آریانا گرانده دارد.

این ترانه با استقبال زیادی از سوی طرفداران گرانده همراه شده است که او را به خاطر شهامت و قدرتش در رویارویی با شکست‌های زندگی ستوده‌اند.

 

۱۸ آبان ۹۷ دسته بندی :

 
ارسال دیدگاه ها بدون دیدگاه
تبلیغات
تبلیغات

پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ - Thursday 17th January 2019