قسمت آخر سریال «دنگ و فنگ روزگار» چه می شود؟ - پایگاه خبری تیتر یک آنلاین

پایگاه خبری تیتر یک آنلاین titre1online.ir
هشتگ های داغ : بازار ارز دولت مجلس
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - Monday 10th December 2018
شما اینجا هستید :
خانه » فرهنگی و هنری » قسمت آخر سریال «دنگ و فنگ روزگار» چه می شود؟
شناسه نویسنده : 10 شناسه خبر : 164894 تاریخ انتشار : ۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۷:۵۰
قسمت آخر سریال «دنگ و فنگ روزگار» چه می شود؟

تصویربرداری مجموعه طنز «دنگ و فنگ روزگار» به کارگردانی جواد مزدآبادی چندی پیش در یکی از لوکیشن‌های این مجموعه در شهرری آغاز شد.

به گزارش تیتر یک آنلاین، به نقل از سیما فیلم، مجموعه تلویزیونی «دنگ و فنگ روزگار» به کارگردانی جواد مزدآبادی به تازگی وارد مرحله تولید شده است و به گفته امیر طالبی کاشانی تهیه کننده، این مجموعه در بیش از ۷۰ لوکیشن در تهران تصویربرداری خواهد شد.

 

تصویربرداری این سریال چندی پیش در یکی از لوکیشن‌های این مجموعه در شهرری آغاز شد و لوکیشن بعدی این مجموعه بیمارستانی در منطقه چیتگر و سپس ولنجک است.

خلاصه داستان قسمت آخر سریال «دنگ و فنگ روزگار»

داستان «دنگ و فنگ روزگار» به ارتباط دو دوست با بازی محمد نادری و سیروس گرجستانی برمی گردد. این دو طی شراکتی دچار مشکلاتی می‌شوند که ناچار هستند طی سال‌ها این مشکلات را پنهان کنند. همین مساله باعث رقم خوردن اتفاقات مختلف طنز می‌شود.

اسامی بازیگران سریال «دنگ و فنگ روزگار»

سیروس گرجستانی، محمد نادری، نیما شاهرخ شاهی، محمد فیلی، غلامرضا نیکخواه، امیر غفارمنش، ساعد هدایتی، شیرین آقارضا کاشی، پانته آ. مهدی نیا، سینا رازانی، زهرا داوود نژاد، مهری آل آقا، مریم شاه ولی، مینا نوروزی، ساقی زینتی، بیتا خردمند، عباس محبوب، طاهر علایی، فریده دریامج، ژیار محمدزاده، ساره صحرایی، ستاره صحرایی و .. از جمله بازیگران «دنگ و فنگ روزگار» هستند.

 

۲۸ آبان ۹۷ 61 بازدید دسته بندی :

 
ارسال دیدگاه ها بدون دیدگاه
تبلیغات

تبلیغات

دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - Monday 10th December 2018