پایگاه خبری تیتر یک آنلاین titre1online.ir
هشتگ های داغ : بازار ارز دولت مجلس
یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - Sunday 20th January 2019

شما اینجا هستید :
خانه » اجتماعی » لو رفتن عکس‌‌ بی‌حجاب بازیگران در فیلم‌های ایرانی
شناسه نویسنده : 3 شناسه خبر : 156713 تاریخ انتشار : ۹۷/۰۸/۱۷ - ۲۱:۱۳

لو رفتن عکس‌‌ بی‌حجاب بازیگران در فیلم‌های ایرانی

داستان حضور بازیگران خارجی در فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی تازگی ندارد و مسبوق به سابقه است. اما آنچه که مشترک بین همه آنها است فضایی پُر سر و صدایی است که در رسانه‌ها ایجاد می‌شود.

به گزارش تیتر یک آنلاین، داستان حضور بازیگران خارجی در فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی تازگی ندارد و مسبوق به سابقه است. اما آنچه که مشترک بین همه آنها است فضایی پُر سر و صدایی است که در رسانه‌ها ایجاد می‌شود. اولین حاشیه‌ای که برای بازیگران زن فیلم‌های ایرانی ایجاد می‌شود معمولا انتشار تصاویر بدون حجاب این افراد است که دردسرهایی زیادی را هم به وجود می‌آورد.

لو رفتن عکس‌‌ بی‌حجاب بازیگران در فیلم‌های ایرانی

بحث‌های مالی هم از نکات کلیدی است که مطرح می‌شود. از این منظر بیشتر به این موضوع اشاره می‌کنند که آیا نیازی به آوردن بازیگران خارجی با وجود دستمزد زیاد آنها است یا می‌توان از بین بازیگران ایرانی این انتخاب را انجام داد. در ادامه نگاهی به حواشی حضور برخی از بازیگران خارجی در فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی داریم. با ما همراه باشید.

روایت متفاوت بازیگر لبنانی از بازی در فیلم‌های ایرانی

«کتاب قانون» از فیلم‌های پُرحاشیه‌ای بود که حضور بازیگر لبنانی به حواشی آن افزود. دارین حمزه بازیگر خارجی این فیلم به شدت مورد توجه قرار گرفت برخی‌ها انتقاد زیادی به وی داشتند و گروهی از حضور این بازیگر در این فیلم دفاع کردند. وی در فیلم‌های ایرانی دیگر مثل تولدی دیگر، سی و سه روز و شکارچی شنبه ایفای نقش کرده‌است.

حوالی پاییز و باز هم حاشیه بازیگر مشهور عرب

بازیگر عرب سریال حوالی پاییز جنجال‌های زیادی را در پی داشت. برخی از حواشی مربوط انتشار تصاویر بدون حجاب این بازیگر است و بعضی انتقادات هم مربوط مسائل مالی است که چرا در این شرایط اقتصادی کشور از بازیگران ایرانی که به زبان عربی تسلط دارند استفاده نشده است.

خارجی‌ها در سریال‌های تلویزیون

روزنامه شهروند لیستی از بازیگران خارجی سریال‌های تلویزیون را آورده است.
پیر داغر: او سرگرد بهروز فتاحی «مدار صفر درجه» بود. داغر بازیگری عرب زبان و مقیم بیروت ‏است که مدرک بازیگری‌اش را از دانشگاه عالی بیروت گرفته است.‏
ناتالی متی: او با کاراکتر سارا آستروس در «مدار صفر درجه» نقش ایفا کرد. متی یک بازیگر ‏فرانسوی است که در رشته ‎تئاتر‎ ‎دانشگاه سوربن‎ ‎تحصیلاتش را به پایان رسانده است. ‏
منگ‌هان: او در «پایتخت ٣» به قول کاراکترهای این سریال «ماهان» بود.‌ هان پیش از این در چین ‏به عنوان مجری در تلویزیون فعالیت داشته است. ‏
گلوریا‌هاردی: او نقش رها را در سریال «کیمیا» برعهده داشت.‌ هاردی در فرانسه در کلاس‌های ‏بازیگری شرکت می‌کرده است.

۱۷ آبان ۹۷ دسته بندی :
ارسال دیدگاه ها بدون دیدگاه
تبلیغات

تبلیغات

یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - Sunday 20th January 2019