مهدی. ع معروف به مهدی پیتی اوباش تهرانی کیست؟ + فیلم آتش زدن کارتن خواب ها - پایگاه خبری تیتر یک آنلاین

پایگاه خبری تیتر یک آنلاین titre1online.ir
هشتگ های داغ : بازار ارز دولت مجلس
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - Monday 10th December 2018
شما اینجا هستید :
خانه » حوادث » مهدی. ع معروف به مهدی پیتی اوباش تهرانی کیست؟ + فیلم آتش زدن کارتن خواب ها
شناسه نویسنده : 10 شناسه خبر : 172891 تاریخ انتشار : ۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۲:۳۲
مهدی. ع معروف به مهدی پیتی اوباش تهرانی کیست؟ + فیلم آتش زدن کارتن خواب ها

مرکز روابط عمومی نیروی انتظامی تهران بزرگ از تشکیل تیم ویژه‌ای برای دستگیری فردی که اقدام به آتش‌زدن افراد می‌کند، خبر داد.

به گزارش تیتر یک آنلاین، مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اعلام خبر دستگیری مهدی. ع معروف به مهدی پیتی اعلام کرد: با انتشار تصویر شخصی جوان در فضای مجازی که جهت خوشگذرانی اقدام به آتش زدن برخی افراد در پارک ها و فضاهای سبز شهر تهران کرده بود ، به دستور رئیس پلیس تهران بزرگ تیم ویژه ای در پلیس های تخصصی تهران بزرگ جهت شناسایی و دستگیری این شخص تشکیل شد .

 

همزمان با آغاز تحقیقات جهت شناسایی این شخص ، تعداد زیادی از شهروندان از طریق پیام گذاری در شبکه های مختلف مجازی و همچنین تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ ، ضمن ابراز تاسف از انجام دادن چنین اقداماتی اطلاعاتی را در خصوص هویت و محل های تردد این شخص در اختیار پلیس قرار دادند.

 

با بهره گیری از این اطلاعات و دیگر اقدامات پلیسی ، نهایتا یکی از مجرمین سابقه دار در زمینه شرارت و … در جنوب تهران به نام مهدی . ع معروف به مهدی پیتی شناسایی و بامداد روز جاری ( پنجشنبه مورخه ۱۵ آذرماه ۱۳۹۷ ) دستگیر و جهت ادامه تحقیقات در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 

 آزار و اذیت جنسی و تهیه فیلم سیاه در کارنامه “پیتی”

رئیس پلیس آگاهی تهران درباره جزئیات بازداشت شرور آتش‌افروز ملقب به “پیتی” گفت : با شناسایی “مهدی . ع” (۳۳ ساله) به عنوان فرد آتش‌افروز، متهم توسط تیم عملیاتی پلیس پیشگیری در مخفیگاهش دستگیر و برای ادامه تحقیقات در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت همچنین در همان تحقیقات اولیه، دو همراه مهدی به نامهای اکبر (متولد ۱۳۷۶) و محمود (متولد ۱۳۷۹) که او را در ارتکاب جرایمش همراهی کرده بودند، شناسایی و متعاقباً دستگیر شدند.

 

بررسی سوابق “مهدی . ع” نشان داد که وی از مجرمان سابقه‌دار در زمینه قدرت‌نمایی و آزار و اذیت به ویژه آزار و اذیت جنسی است که پیش از این بارها دستگیر و روانه زندان شده است.

 

متهم با قرار قانونی صادره از سوی بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۳۳ تهران ، برای انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی دیگر جرایم ارتکابی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

 

 

 

 

۱۵ آذر ۹۷ 438 بازدید دسته بندی :

 
ارسال دیدگاه ها بدون دیدگاه
تبلیغات

تبلیغات

دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - Monday 10th December 2018