پایگاه خبری تیتر یک آنلاین titre1online.ir
هشتگ های داغ : بازار ارز دولت مجلس
یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - Sunday 20th January 2019

شما اینجا هستید :
خانه » اجتماعی » وسایل شخصی کیهان شناس برجسته ۱٫۳ میلیون دلار فروش رفت
شناسه نویسنده : 3 شناسه خبر : 157223 تاریخ انتشار : ۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۷:۰۱

وسایل شخصی کیهان شناس برجسته ۱٫۳ میلیون دلار فروش رفت

ویلچر استیون هاوکینگ، کیهان شناس برجسته در کنار برخی دیگر از وسایل شخصی وی به فروش رفت. این وسایل با رکوردهایی خیره کننده و قیمت هایی قابل توجه به خریداران حاضر در حراجی تقدیم شد.

به گزارش تیتر یک آنلاین،  ویلچر استیون هاوکینگ، کیهان شناس برجسته در کنار برخی دیگر از وسایل شخصی وی به فروش رفت. این وسایل با رکوردهایی خیره کننده و قیمت هایی قابل توجه به خریداران حاضر در حراجی تقدیم شد.

وسایل شخصی کیهان شناس برجسته 1.3 میلیون دلار فروش رفت

ویلچر استیون هاوکینگ و سایر وسایل شخصی وی با رقم حدودی ۱٫۳ میلیون دلار در حراجی کریستی به فروش رفت. این حراجی به شکل آنلاین برگزار شد.

در سال ۱۹۶۳، هاوکینگ با بیماری اسکلروز جانبی آمیوتروفیک رو به رو شد. نوعی از بیماری های حرکتی که سلول های عصبی را کنترل می کند و در نتیجه حرکات عضلات را تحت سلطه  می گیرد. هاوکینگ ۵۵ سال پس از تشخیص بیماری خود، با استفاده از صندلی چرخدار زندگی کرد و این یعنی بخش عمده عمر خود را روی صندلی چرخدار بود. وی در ۱۴ مارس در ۷۶ سالگی در گذشت.

حراج خیره کننده یادگارهای کیهان شناس سرشناس / وسایل شخصی استیون هاوکینگ 1.3 میلیون دلار فروش رفت

بر اساس گزارش ها ویلچر استیون هاوکینگ تقریبا ۳۸۷ هزار دلار به فروش رفت. یک نسخه از پایان نامه وی با عنوان ، “خواص گسترش جهان”، که در سال ۱۹۶۶ توسط دانشگاه کمبریج منتشر شد و جزئیات نظری مربوط به تولد و گسترش جهان و تابش گرانشی را منعکس می کرد نیز حدود ۷۶۵ هزار دلار فروش رفت. در مجموع، این حراجی شامل ۵۲ وسیله بود.

 

۱۸ آبان ۹۷ دسته بندی :
ارسال دیدگاه ها بدون دیدگاه
تبلیغات

تبلیغات

یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - Sunday 20th January 2019