روایت خادمی از شهادت مسئول دفترش در پی حادثه تروریستی
شما اینجا هستید
سیاسی » روایت خادمی از شهادت مسئول دفترش در پی حادثه تروریستی

شهید جعفر جعفرزاده به همراه دو کارمند دیگر  در دفتر حضور داشتند که پس از وقوع حادثه تروریستی و تیراندازی دو نفر از کارمندها طبقه چهارم را ترک و به طبقه هفتم می روند اما شهید جعفرزاده در اتاق می ماند.

هدایت الله خادمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با محکوم کردن حوادث تروریستی تهران و همچنین ابراز همدردی با خانواده شهدای این حوادث غمبار در رابطه با شهادت مسئول دفترش در این حادثه، گفت:شهید جعفر جعفرزاده به همراه دو کارمند دیگر  در دفتر حضور داشتند که پس از وقوع حادثه تروریستی و تیراندازی دو کارمند طبقه چهارم را ترک و به طبقه هفتم می روند اما شهید جعفرزاده در اتاق می ماند.

وی افزود: از آنجایی که دفتر من در کانون تیراندازی تروریست ها قرار داشت بنابراین یکی از تروریست ها کمربند انتحاری را در مقابل دفتر منفجر و باعث وارد شدن ضربات شدید به شهید جعفرزاده و غیرقابل شناسایی بودن ایشان شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد: زمانی که اسامی شهدا و مجروحان منتشر شد نامی از این شهید بزرگوار برده نشد از این رو شک و تردیدم بیشتر شد که حتما اتفاقی برای ایشان افتاده است.
نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس دهم، افزود: با پیگیری های صورت گرفته از مراکز درمانی و بیمارستان ها بر اساس نشانه هایی از وضعیت ظاهری و رنگ لباس در نهایت پریشب ساعت ۱۱۱ و نیم جسد مطهر ایشان در کهریزک شناسایی شد.

خادمی ضمن تسلیت به خانواده جعفر جعفرزاده شهید حادثه تروریستی، گفت: این شهید از اهالی حوزه انتخابیه نبوده بلکه اهل استان تهران بود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تیتر یک آنلاین | جدیدترین اخبار ورزشی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی ، فرهنگی و هنری را در سایت خبری تیتر 1 آنلاین بخوانید. با تیتر ۱ آنلاین به روز باشید.