پایگاه خبری تیتر یک آنلاین titre1online.ir

هشتگ های داغ : بازار ارز دولت مجلس
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - Wednesday 14th November 2018
خانه » درباره ما

 

با استعانت از درگاه الهی بعد از ماه ها تلاش و برنامه ریزی، سرانجام تارنمای پایگاه خبری «تیتر یک آنلاین» در آستانه ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) در هفته سوم اسفند ماه ۱۳۹۶ آماده کار شد.

 

«تیتر یک آنلاین» حاصل تلاش جمعی از اهالی رسانه است که سال ها در مطبوعات قلم می زدند تا صحیح ترین اخبار به درست ترین شکل ممکن به دست مخاطب برسد.

 

رشد و توسعه فضای مجازی و سرعت بالای انتشار اخبار، مارا بر آن داشت تا تجربیات خود را در این عرصه به کار گیریم و این بار در فضایی جدید اما با همان خط مشی و مانیفست، خوراک خبری را برای مخاطب فراهم آوریم.

 

«تیتر یک آنلاین» از معدود رسانه هایی است که در ابتدا اقدام به اخذ مجوز از وزارت ارشاد اسلامی (هیات نظارت بر مطبوعات) نموده و با صادر شدن مجوز پایگاه خبری، تارنمای خود را طراحی و آماده کرده است.

 

تعهد «تیتر یک آنلاین» انتشار صادقانه اخبار و در کنار آن، گردآوری تحلیل ها و گزارشات برای مخاطبین و علاقه مندان با بهره گیری از چهره های مستعد و صاحب نظر است.امید است در این راه بتوانیم ثابت قدم باشیم و نظریات مخاطبین را جلب کنیم

 

برای مشاهده شناسنامه پایگاه خبری تیتر یک و همچنین مجوز سایت تیتر یک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روی عبارت شناسنامه سایت تیتریک آنلاین کلیک بفرمایید.

 

۱۰ اسفند ۹۶ 2428
تبلیغات

تبلیغات

چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - Wednesday 14th November 2018