پایگاه خبری تیتر یک آنلاین titre1online.ir

هشتگ های داغ : بازار ارز دولت مجلس
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - Wednesday 14th November 2018


شما اینجا هستید :
خانه » اقتصادی » قیمت مرغ و گوشت امروز سه شنبه ۲۲ آبان ۹۷
شناسه نویسنده : 1 شناسه خبر : 134104 تاریخ انتشار : ۹۷/۰۸/۲۲ - ۸:۰۰

قیمت مرغ و گوشت امروز سه شنبه ۲۲ آبان ۹۷

بر اساس گزارش دریافتی از بازار و میادین تهران قیمت روز انواع گوشت، مرغ در بازار امروز میادین تره بار تهران به شرح زیر اعلام می شود.

 به گزارش تیتر یک آنلاین ، بر اساس گزارش دریافتی از بازار و میادین تهران قیمت روز انواع گوشت مرغ، گوسفند، گوساله در بازار امروز میادین تره بار تهران در  آبان ۹۷ به شرح زیر اعلام می گردد.

قیمت مرغ 

قیمت مرغ امروز به کیلویی ۱۰۹۰۰ تومان کاهش یافت اما کماکان بالاتر از نرخ ۸۱۷۵ تومانی کارگروه تنظیم بازار است.

 

 

قیمت مرغ گرم استعلامی کشتارگاههای تهران سه شنبه (۹۷/۰۸/۲۲) ۹۸۰۰ تومان، پخش۱۰۰۰۰ تومان، خرده فروشی ۱۰۹۰۰ تومان، خرده فروشی مرغ شمال ۱۰۴۰۰ تومان، قیمت عمده مرغ کشتار شمال در میدان بهمن ۹۵۰۰ تومان، سینه با کتف ۱۹۰۰۰ تومان، سینه بدون کتف ۲۰۰۰۰ تومان
و فیله ۲۱۰۰۰ تومان است.

شرکت پشتیبانی اموردام مسئولیت دارد که در شرایطی که قیمت ها بالاتر از نرخ مصوب کارگروه تنظیم بازار باشد برای کنترل قیمتها به بازار ورود کند.

 

 

قیمت گوشت

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی، با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم شقه بدون دنبه در بازار به کیلویی ۵۹ تا ۶۰ هزارتومان رسیده است، گفت: واردات باعث شده افزایش قیمت متوقف شود.

علی‌اصغر ملکی ، با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم شقه بدون دنبه قبل ایام تاسوعا و عاشورای حسینی به ۵۹ تا ۶۰ هزار تومان رسیده است، گفت: اکثر  مردم طی این ایام مسافرت بوده‌ و هم اکنون برگشته‌اند؛ بنابراین باید دید طی روزهای آینده، شرایط به چه صورت خواهد بود؛ اما به طور کلی بازار راکد است.

وی در پاسخ به اینکه شرکت پشتیبانی امور دام اعلام کرده واردات گوشت برای این ایام افزایش یافته، این مساله تا چه اندازه بر کنترل شرایط بازار تاثیرگذار بوده است؟، اظهار داشت: اگر حجم واردات افزایش نمی یافت، دچار مشکل می شدیم، در حالیکه افزایش حجم واردات باعث شد روند افزایشی نرخ متوقف و قیمت یکنواخت شود.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی، درباره وضعیت قاچاق دام سبک از مرزهای کشور نیز افزود: تا جایی که ما اطلاع پیدا کردیم، تا حدودی جلوی این کار گرفته شده و با متخلفان برخورد می شود.

قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفندی گرم  ۵ هزار تومان ارزان شد

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران نوشت: با توجه به عرضه مناسب، قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفندی گرم در بازار تهران حدود ۵ هزار تومان ارزان شد.

رضا سالمی اظهار داشت: روزانه ۱۳۰ تا ۱۵۰ تن گوشت گوسفندی منجمد وارداتی با قیمت هر کیلوگرم ۲۹ هزار تومان در فروشگاههای زنجیره ای و میادین میوه و تره بار عرضه می شود که این عرضه مناسب موجب کاهش قیمت گوشت گرم در بازار تهران شده است.

وی افزود: در حال حاضر قیمت هر کیلو گوشت گوسفندی گرم حدود ۵۳ هزار تومان است که نسبت به روزهای گذشته این قیمت حدود ۵ هزار تومان ارزان شد.
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران درباره قیمت تخم مرغ نیز گفت: در روزهای گذشته شاهد افزایش قیمت تخم مرغ بودیم که از روز گذشته عرضه گسترده تخم مرغ را در دستور کار قرار دادیم و امروز (دوشنبه) قیمت شانه ای تخم مرغ حدود ۴۰۰ تومان ارزان شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر قیمت شانه ای تخم مرغ ۱۶ هزار و ۵۰۰ تا ۱۷ هزار تومان عرضه می شود که با توجه به عرضه مناسب پیش بینی می شود روند کاهشی نرخ تخم مرغ ادامه داشته باشد.
سالمی همچنین درباره قیمت گوشت مرغ گرم نیز گفت: در بازار مرغ نیازی به توزیع گسترده نیست و امروز (دوشنبه) نرخ مرغ گرم در بازار تهران کمی کاهش یافت.

وی خاطرنشان کرد: این نرخ در روزهای گذشته افزایش یافته بود که با اقدامات انجام شده در زمینه نحوه توزیع و عرضه این نرخ در میدان بهمن تهران هر کیلوگرم ۹ هزار و ۹۰۰ تومان در حال عرضه بود.
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران تاکید کرد: مشکلی در زمینه توزیع گسترده گوشت گوسفندی وارداتی بصورت منجمد و همچنین عرضه تخم مرغ وجود ندارد و برای به تعادل کشیدن بازار و جلوگیری از افزایش قیمت این کار در حال انجام است.

۲۲ آبان ۹۷ 5452 دسته بندی :

 
ارسال دیدگاه ها بدون دیدگاه
تبلیغات

تبلیغات

چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - Wednesday 14th November 2018