تیتر یک آنلاین titre1online.ir
پایگاه خبری و تحلیلی طلا و ارز بازار ارز دولت مجلس
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ - Saturday 23rd February 2019

شما اینجا هستید :
خانه » اقتصادی » آیا قیمت مواد شوینده تا پایان سال کاهش پیدا می کند؟
شناسه نویسنده : 45 شناسه خبر : 206039 تاریخ انتشار : ۹۷/۱۱/۲۳ - ۶:۳۳
مواد پاک کننده به عراق، سوریه و افغانستان صادر می‌شود

آیا قیمت مواد شوینده تا پایان سال کاهش پیدا می کند؟

یک مقام مسئول گفت: قیمت مواد شوینده تا پایان سال، 10 درصد کاهش می‌یابد و خوشبختانه هیچ کمبودی در بازار وجود ندارد.

به گزارش تیتر یک آنلاین، علیرضا رضایی قهرودی رئیس اتحادیه عمده فروشان مواد شوینده و پاک کننده ، درباره آخرین وضع بازار مواد شوینده گفت: قیمت مواد شوینده تا پایان سال، ۱۰ درصد کاهش می‌یابد و خوشبختانه هیچ کمبودی در بازار وجود ندارد.

وی درباره صادرات موادشوینده گفت: موادشوینده به کشور‌هایی همچون عراق، سوریه و افغانستان صادر می‌شود.

قهرودی در ادامه تصریح کرد: برخی از تولیدکنندگان به دلیل افزایش نرخ ارز، کالایی را که با ارز ارزانتر تولید کرده اند به نرخ ارز روز می‌فروشند تا برای جایگزینی آن با مشکل مواجه نشوند که باید برای مدیریت و کنترل این موضوع راهکاری اندیشیده شود.
رئیس اتحادیه عمده فروشان موادشوینده و پاک کننده در پاسخ به این پرسش که آیا افزایش مجدد قیمت‌ها دربخش موادشوینده نیازمند کسب مجوز از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان است یا خیر اظهار کرد: واحد‌های تولیدی در این رابطه نیازی به کسب مجوز از سوی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان ندارند و می‌توانند افزایش متعارف قیمت‌ها را مدنظر قرار دهند. اگر قیمت‌ها خارج از عرف سازمان حمایت باشد از سوی انجمن تولیدکنندگان فرآورده‌های آرایشی، بهداشتی و مواد شوینده و سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان کنترل‌ و برخورد‌های لازم صورت خواهد گرفت.
به گفته قهرودی، بیش از ۹۰ نوع موادشوینده و پاک کننده مورد نیاز کشور تولید داخلی است و در این بخش کالایی نایاب نخواهد شد.

۲۳ بهمن ۹۷ دسته بندی :
ارسال دیدگاه ها بدون دیدگاه
تبلیغات

تبلیغات

شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ - Saturday 23rd February 2019