تیتر یک آنلاین titre1online.ir
پایگاه خبری و تحلیلی طلا و ارز بازار ارز دولت مجلس
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ - Saturday 23rd February 2019

شما اینجا هستید :
خانه » ویدئو » آیا می توان به هنگام سقوط آسانسور از ارتفاع زنده ماند؟ +فیلم
شناسه نویسنده : 3 شناسه خبر : 173320 تاریخ انتشار : ۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۰

آیا می توان به هنگام سقوط آسانسور از ارتفاع زنده ماند؟ +فیلم

با دانستن نکاتی ساده و رعایت آن‌ها، در زمان سقوط آسانسور زنده خواهید ماند.

به گزارش تیتر یک آنلاین ، متاسفانه سقوط آسانسور در واحدهای مسکونی و تجاری و حتی در برخی از ادارات تعدادی قربانی می‌گیرد و در برخی از موارد نیز حوادثی از این دست منجر به ایجاد معلولیت و نقص عضو دائمی در قربانیان حوادث می‌شود.

آیا می توان به هنگام سقوط آسانسور از ارتفاع، زنده ماند؟ +ویدیوی آموزشی

شمار حوادث مرگبار آسانسور در دنیا کم نیست و علی رغم پیشرفت علم و تکنولوژی در این حوزه همچنان شاهد وقوع حوادثی این چنینی هستیم و البته آمار قربانیان حوادث مربوط به سقوط آسانسور در کشور ما ایران، طی سال‌های اخیر هر ساله نسبت به سال قبل کمتر شده است.

مهندسین حوزه صنعت آسانسور سازی بر این عقیده هستند که امکان وقوع حادثه سقوط آسانسور در شرایط فعلی پیشرفت این صنعت به حداقل خود رسیده است و  در کمتر مواردی شاهد رخ دادن این قبیل حوادث هستیم.

در برخی از موارد کوتاهی انسان از رعایت نکات ایمنی و برطرف نکردن نواقص فنی آسانسورها باعث ایجاد حوادث تلخی می‌شوند که تبعات جبران ناپذیر و سختی را به دنبال خواهد داشت. در ادامه در این خبر ویدئویی کوتاه ببینید که نکاتی ساده اما مهم و کاربردی را برای شما در زمان حضور در آسانسوری که سقوط می‌کند را تشریح کرده و با رعایت آن‌ها می‌توانید خود را از خطر مرگ نجات دهید.

۲۱ بهمن ۹۷ دسته بندی :
ارسال دیدگاه ها بدون دیدگاه
تبلیغات

تبلیغات

شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ - Saturday 23rd February 2019