پایگاه خبری تیتر یک آنلاین titre1online.ir
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ - Friday 22nd March 2019

شما اینجا هستید :
خانه » اجتماعی » ماجرای اختلاس سه میلیاردی بانک کشاورزی چیست؟
شناسه نویسنده : 55 شناسه خبر : 214097 تاریخ انتشار : ۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۵

ماجرای اختلاس سه میلیاردی بانک کشاورزی چیست؟

مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان‌جنوبی توضیحاتی را در پی انتشار اخباری با عنوان اختلاس در یکی از شعب این بانک ارائه کرد.

به گزارش تیتر یک آنلاین، امیرحسام قزلباش افزود: این بانک با سابقه درخشان در خدمت رسانی به هم استانی های عزیز توانسته اعتماد کامل جامعه هدف خود را بدست آورد و بدون شک اینگونه موارد خللی در خدمت رسانی این بانک به جامعه کشاورزی استان ‌ایجاد نخواهد کرد.

اختلاس در بانک کشاورزی

وی تصریح کرد: موضوع به تخلف یکی از کارکنان بانک در دوره ۶ ساله گذشته برمی‌گردد که با هوشمندی مجموعه نظارتی بانک تخلف نامبرده کشف و با طرح شکایت علیه وی در مرجع قضایی و دستور دادستانی محترم مرکز استان نامبرده به مراجع قانونی تحویل شده است.

قزلباش با اشاره به اینکه در حراست و نگهداری از سرمایه‌ها و سپرده های مشتریان و اعتبار بانک لحظه‌ای غفلت را جایز نمی‌دانیم، گفت: بانک کشاورزی در پاسداشت اعتماد مردم استان، بانک پیشرو در ارائه تسهیلات و اعتبارات و اشتغالزایی بوده و صرفا در سال جاری شعب این بانک با پرداخت بیش از هشت هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات، بیشترین پرداختی را در استان به خود اختصاص داده که این خود موید رابطه خوب مردم خراسان جنوبی با این بانک خوشنام و با سابقه است.

وی ضمن انتقاد از انتشار رقم‌های غیر واقعی در فضای مجازی اظهار داشت: مجموعه نظارتی بانک و دادگستری استان به شدت مسائل را رصد می‌کند و به صرف تخلف یک کارمند، اجازه خدشه‌دار شدن اعتماد چندین ساله مردم به این بانک را نمی دهد.

به گزارش روابط عمومی بانک‌ کشاورزی، مبلغ سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اشاره شده در فضای مجازی، کل گردش وجوه حساب بوده که از این میزان نزدیک به یک‌میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان جا به جا و سوءاستفاده شده و بلافاصله‌ پس از شناسایی عامل تخلف و طرح شکایت در محاکم قضایی، با تلاش و پیگیری مجدانه مرجع قضایی کل مبلغ به بانک برگشت داده شده است.

مدیر شعب بانک کشاورزی استان خراسان جنوبی با بیان این موضوع، از تلاش های دلسوزانه و پیگیری به موقع دادستان محترم و مرجع قضایی و به خصوص قاضی پرونده و سرعت عمل در این خصوص تقدیر و تشکر کرد.

۲۳ اسفند ۹۷ دسته بندی :

 
ارسال دیدگاه ها بدون دیدگاه
تبلیغات

تبلیغات

جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ - Friday 22nd March 2019