پایگاه خبری تیتر یک آنلاین titre1online.ir
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ - Friday 22nd March 2019

شما اینجا هستید :
خانه » اقتصادی » پرداخت مطالبات مراکز درمانی غیردولتی طرف قرارداد به بیمه شدگان
شناسه نویسنده : 45 شناسه خبر : 213590 تاریخ انتشار : ۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۷:۴۶

پرداخت مطالبات مراکز درمانی غیردولتی طرف قرارداد به بیمه شدگان

سرپرست سازمان تامین اجتماعی ضمن عذرخواهی از تاخیر در پرداخت مطالبات مراکز درمانی غیردولتی طرف قرارداد به بیمه‌شدگان، گفت: ساز و کارهای جدیدی برای پرداخت بدهی این سازمان به آماده اجرا است.

به گزارش تیتر یک آنلاین،‌ «محمدحسن زدا» با بیان اینکه این سازمان در پرداخت مطالبات مراکز درمانی غیردولتی طرف قرارداد از طریق تهاتر با بدهی آنها به سازمان تامین اجتماعی بابت حق بیمه اقدام می‌کند، افزود: مراکز درمانی غیر دولتی طرف قرارداد از سازمان تامین اجتماعی بابت ارائه خدماتشان به بیمه شدگان طلبکارند و در مقابل به این سازمان بدهی نیز دارند، برای این مراکز این امکان فراهم شده است تا سقف بدهی‌شان با طلب سازمان تامین اجتماعی تهاتر شود.

پرداخت مطالبات مراکز درمانی غیردولتی طرف قرارداد به بیمه شدگان

پرداخت مطالبات مراکز درمانی غیردولتی طرف قرارداد به بیمه شدگان

وی ادامه داد: بخشی از مراکز درمانی از سازمان تامین اجتماعی طلب دارند اما به این سازمان بدهی ندارند برای این گروه از مراکز درمانی نیز تسهیلاتی مهیا شده است که بر این اساس لیست حقوق و دستمزد بدون وجه ارائه کنند تا از این محل، طلب آنها پرداخت شود.

زدا با بیان اینکه در روش دیگری از طریق احتساب و تسویه بدهی حق بیمه، مطالبات مراکز درمانی غیردولتی طرف قرارداد از سازمان تامین اجتماعی پرداخت می شود، گفت: این مدل بر اساس توافق سه جانبه میان سازمان تامین اجتماعی، مرکز درمانی غیردولتی طرف قرارداد و کارفرمایی است که از مرکز درمانی طلبکار و به این سازمان بدهکار است پایه‌ریزی شده است.

وی افزود: در این مدل، مراکز درمانی لیست بدهکاران خود را به این سازمان ارائه می کند و در صورتی که سازمان تامین اجتماعی از این مراکز طلبی داشته باشد با همکاری سه جانبه با بدهی این سازمان به مراکز طرف قرارداد تسویه بدهی صورت می‌گیرد.

سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: موضوع تهاتر، احتساب و تسویه بدهی حق بیمه با مطالبات مراکز درمانی غیردولتی طرف قرار داد در قالب بخشنامه‌ای تهیه و بزودی برای اجرا به تمامی شعب سازمان تامین اجتماعی ابلاغ می‌شود

۲۱ اسفند ۹۷ دسته بندی :

 
ارسال دیدگاه ها بدون دیدگاه
تبلیغات

تبلیغات

جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ - Friday 22nd March 2019